Міністерство цифрової трансформації України – заступник міністра з розвитку IT

У Міністерстві цифрової трансформації відповідаю за розвиток ІТ-галузі. Зокрема, разом з командою працюємо над такими проєктами як е-резидентство, квоти для It-спеціалістів, фонд фоднів та Diia city. Також створюємо умови для ринку віртуальних активів в Україні та удосконалюємо механізми оподаткування IT-індустрії.

Diia City

Diia City – це по суті віртуальна вільна економічна зона для сфери IT, яка матиме спеціальний податковий, фінансовий та правовий режим. Цифрова бізнес країна, в якій не існуватиме меж для інвестицій, створення робочих місць чи розробки новітніх технологій. Українці та підприємці з усього світу матимуть можливість швидко реалізовувати свої найамбітніші інноваційні та бізнес-ідеї без втручання держави.

Е-резидентство

Е-резидентство – це онлайн-сервіси для іноземців, що надають їм можливість отримати дистанційний доступ до державних послуг та вести бізнес в Україні з-за кордону. Відкрити візу чи банківський рахунок е-резиденти зможуть за спрощеною процедурою та навіть не виходячи з дому.

Квоти для IT-спеціалістів

Українські ІТ компанії отримали можливість працевлаштувати додатково 5000 висококваліфікованих ІТ спеціалістів на майже постійній основі. Залучені в межах квоти працівники отримають посвідку на постійне проживання, що значно спрощує життя таких іноземних працівників в Україні.

Ринок віртуальних активів

Створюємо умови для повноцінного запуску та розвитку «білого» ринку віртуальних активів в Україні.

Український фонд стартапів – член наглядової ради

Український фонд стартапів (УФС) це державний фонд, започаткований за ініціативою Кабінету Міністрів України, щоб підтримувати інноваційні проекти та допомагати найталановитішим українським підприємцям створювати успішні глобальні компанії. Фонд надає фінансування компаніям на початкових стадіях їхнього розвитку (pre-seed та seed). Фінансуються перспективні та інноваційні ідеї технологічних стартапів, які демонструють високий потенціал глобального комерційного успіху.

Adtelligent – засновник

Adtelligent – це провідна міжнародна рекламна мережа, що надає рекламодавцям і веб-видавцям можливість проведення рекламних компаній та монетизації відео, банерної та контекстної реклами, працюючи на базі PPC / CPC, CPM and CPV оплат. Місія компанії полягає в досягненні прозорої, зрозумілої, висококваліфікованої та ефективної організації роботи ринку онлайн маркетингу шляхом залучення високого рівня професіоналізму, амбітності та застосування передових практик компанії на міжнародному рівні.

Новини компанії

WannaBiz – керуючий партнер

Бізнес-інкубатор  WannaBiz з ознаками бізнес-акселератора і венчурного фонду був заснований в липні 2012 року трьома молодими IT-підприємцями в Одесі. Основним мотивом став розвиток IT-підприємництва та формування стартап-екосистеми в Україні. Мета: допомагати інноваційним і перспективним IT-проектам стати компаніями світового рівня. WannaBiz надає: фінансування в розмірі до $ 50 000 інфраструктуру менторську та організаційну підтримку маркетинг шляхом залучення високого рівня професіоналізму, амбітності та застосування передових практик компанії на міжнародному рівні.

Новини компанії
Clickky

Clickky – партнер бізнесу

Clickky – це мобільна маркетингова платформа для залучення нових користувачів і монетизації мобільних додатків. Компанія заснована у 2010 році, має чотири офіси в Європі та США. Команда створила успішну партнерську мережу, розробила інструменти монетизації для додатків і мобільних сайтів і сучасні технології медіабаїнгу. Clickky пропонує широкий спектр рекламних інструментів для агентств, мереж і прямих рекламодавців, а також ефективні монетизаційні рішення для розробників і партнерів.

Новини компанії
Intersog

INTERSOG – керуючий партнер

INTERSOG – міжнародна Компанія у сфері мобільних додатків, що надає послуги з розробки програмного забезпечення для західних компаній. Також випускає власні продукти.

Новини компанії
Intersog

Депутат Одеської міської ради

Одеська міська рада – постійний представницький орган місцевого самоврядування, який здійснює від імені та в інтересах міської громади функції місцевого самоврядування. Олександр Борняков у 2015-2017 роках був депутатом міської ради від об’єднання «Самопоміч».

Новини
Intersog

Проєкт «Моє місто» – співзасновник

Проєкт «Моє Місто» – це єдина платформа, на якій проєкти, що системно поліпшують Одесу, отримують реальний шанс бути втіленими в життя. Місія проєкту – зробити Одесу найкращим містом в Україні. Головна мета – запустити безперервний процес системних поліпшень Одеси.

Новини